Zigana Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Zigana Otomotiv,sektöründeki lider markalarla yoluna devam ediyor...

Kusursuz fiyat,kusursuz hizmet... Zigana Otomotiv geniş ürün yelpazesi,organize dağıtım ağı ve 10 yıllık tecrübesiyle sektöre yön vermeye devam ediyor.2003 yılında temelleri atılan firmamız,alanında uzman satış ekibimiz ve hızlı servis olanaklarıyla hizmetinizde.13 kişilik aktif kadrosu ve dağıtım elemanlarıyla istenilen yer ve zamanda teslimatı prensip edinen Zigana Otomotiv,ilk kurulduğu yıldan beri Çengelköy'deki merkez ofisinde hizmet vermektedir.

Giderek gelişen otomotiv sektöründeki yan ekipman ihtiyacını birinci elden,kusursuz bir şekilde gidermeyi ilke edinen Zigana Otomotiv,güvenilir iş ortakları ve sürekli güncellenen misyonuyla büyümeye devam ediyor.Kusursuz hizmetin hızlı teslimattan geçtiğine inanarak filomuzu büyütmeye devam ediyoruz.Merkez ofisimize bağlantılı aktif 6 aracımızla tüm Marmara Bölgesi'ne hergün onlarca teslimat gerçekleştiriyoruz!

Kusursuz Hizmet

2003'ten bugüne...

Kurulduğu ilk yıldan itibaren süreklilik esaslarında büyümeyi hedef edinen Zigana Otomotiv,iş tecrübesi ve dağıtım olanaklarıyla birçok büyük firmanın bölge bayii görevini yerine getirmekle birlikte,ürün yelpazesini her geçen gün büyütmektedir.

2013 son çeyreğe kadar...

Gerçekleşen satışlarımızın tamamında maksimum müşteri memnuniyetine ulaşarak,bizi tercih eden firmalara kaliteyi aralıksız sunma başarısını elde etmiş bulunmaktayız.Büyüyen kadrosu ve gelişen dinamikleriyle Zigana Otomotiv,10 yıldan bugüne,bugünden yarına,daima büyümeye devam etmektedir.

Zigana Otomotiv

3 ilkemizi temsil eden markamız,10 yıllık memnuniyeti,hızlı hizmetlerimizi ve müşteri memnuniyetimizi simgelemektedir...

2003 yılında kurucularımızın belirlediği 3 temel ilke üzerinde şekillenen logomuz,2013 yılında da Zigana Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş logosu olma özelliğini korumaktadır.
Kendi üretimimiz ürünlerimizin logo ve kapak çalışmaları ekibimizce yapılmakta ve işletilmektedir.Her bir alt markanın bağlı olduğu ana markamız,daima güncel,dinamik,üretken yapısını 10 yıldır olduğu gibi günümüzde de korumaktadır.